Valodas:

Palīdzība

SIA “Jānis Roze” interneta veikalā grāmatas var iegādāties gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji, taču nereģistrētiem lietotājiem nav ATLAIDES un tāda iespēja kā ATLIKTAIS PIRKUMS. Informācija tālāk tekstā.

Reģistrācija

Lai kļūtu par SIA “Jānis Roze” interneta veikala reģistrēto lietotāju, nospiediet uz izvēlnes LOG IN, augšējā labajā stūrī atvērsies autorizācijas forma, nospiediet uz linka JAUNS LIETOTĀJS un ievadiet pieprasīto informāciju.

Kļūstot par SIA "Jānis Roze" interneta grāmatnīcas reģistrēto lietotāju, Jums ir iespēja saņemt atlaidi 10% apjomā, sākot jau ar pirmo pirkumu. Katrs reģistrētais SIA "Jānis Roze" interneta veikala lietotājs iegūst pieeju savam personīgajam katalogam "MANS INFO", kurā uzkrājas personiskie dati un informācija par IEPIRKUMU GROZĀ ievietotām un vēl nenopirktām grāmatām – ATLIKTAIS PIRKUMS. Šī sadaļa būs pieejama tikai Jums un tikai pēc Jūsu lietotāja vārda un paroles ievadīšanas.

Ja aizmirsāt savu paroli, ievadiet savu lietotājvārdu piedāvātajā formā un Jums uz e-pastu tiks nosūtīta aizmirstā informācija.

Ja Jūs jau esat reģistrējies, bet vēlaties mainīt dažus parametrus, ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli un izvēlieties darbību – MAINĪT REĢISTRĀCIJAS DATUS.

Izvēlnē IEPIRKUMU GROZS varat apskatīt agrāk ievietotās nenopirktās grāmatas.

Nereģistrētiem lietotājiem

Grāmatas iegādāties var arī nereģistrētie lietotāji, taču katru reizi veicot pirkumu, būs jāievada kontaktinformācija un nebūs pieejama opcija ATLIKTAIS PIRKUMS. Informācija pie tēmas "Grāmatu meklēšana un iegāde".

Grāmatu meklēšana un iegāde

Kreisās puses sarakstā izvēlieties Jūs interesējošo tēmu, atvērsies saraksts ar šīs tēmas apakšsadaļām, izvēlieties interesējošo no saraksta. Atvērsies detalizētais grāmatas apraksts. Lai grāmatu pievienotu IEPIRKUMU GROZAM, nospiediet pogu PIEVIENOT. IEPIRKUMU GROZAM varat pievienot vairākas grāmatas.

Lai apskatītu, rediģētu pirkuma informāciju un veiktu pirkumu, ejiet uz izvēlni IEPIRKUMU GROZS. Šajā sadaļā ir iespējams norādīt vēlamo grāmatu skaitu, dzēst grāmatu no IEPIRKUMU GROZA, norādīt piegādes un apmaksas veidu, kā arī piegādes vietu. Izmainot preču skaitu, jāpārrēķina kopējā summa.

Veiksmīga pirkuma gadījumā uz klienta e-pasta adresi tiek nosūtīta apstiprinājuma vēstule.

Piegādes noteikumi

Tiešā piegāde iespējama tikai Rīgas robežās. Ja pirkuma summa ir līdz € 28.46, par piegādi jāmaksā € 2.85. Ja pirkuma summa pārsniedz € 28.46, piegāde ir bezmaksas.

Ja izvēlējāties norēķinus skaidrā naudā un tiešo piegādi, grāmatas saņemsiet 2 darba dienu laikā. Dažādu iemeslu dēļ reizēm piegāde var aizkavēties. Pirms piegādes mēs ar Jums sazināsimies.

Ja izvēlējāties norēķinus ar pārskaitījumu un tiešo piegādi, grāmatas saņemsiet pēc naudas ieskaitīšanas firmas “Jānis Roze”, SIA kontā (ja vēlaties grāmatas saņemt ātrāk, maksājuma uzdevumu nosūtiet pa faksu 67501565).

Ja izvēlējāties norēķinus ar bankas karti un tiešo piegādi, grāmatas saņemsiet 2 darba dienu laikā. Dažādu iemeslu dēļ reizēm piegāde var aizkavēties. Pirms piegādes mēs ar Jums sazināsimies.

Piegādes veids “Saņemt filiālē” nodrošina pirkuma saņemšanu kādā no firmas “Jānis Roze” SIA grāmatnīcām Rīgā vai ārpus Rīgas.

Ja izvēlējāties norēķinus skaidrā naudā un saņemt filiālē, grāmatas tiks atliktas vai nosūtītas uz Jūsu izvēlēto filiāli 1-3 darba dienu laikā, par ko mēs Jūs informēsim.

Ja izvēlējāties norēķinus ar pārskaitījumu un saņemt filiālē, grāmatas būs iespējams izņemt tikai pēc naudas ieskaitīšanas firmas “Jānis Roze” SIA kontā. Par pirkuma statusu mēs Jums paziņosim (ja vēlaties grāmatas saņemt ātrāk, maksājuma uzdevumu nosūtiet pa faksu 67501565).

Ja izvēlējāties norēķinus ar bankas karti un saņemt filiālē, grāmatas tiks atliktas vai nosūtītas uz Jūsu izvēlēto filiāli 1-3 darba dienu laikā, par ko mēs Jūs informēsim.

Piegādes veids “Latvijas pasts” tiek realizēts ar VAS “Latvijas Pasts” starpniecību. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, par pamatu ņemot VAS “Latvijas Pasts” noteiktos tarifus.

Ja izvēlējāties norēķinus ar pārskaitījumu un piegādi ar Latvijas pasta starpniecību, grāmatas saņemsiet pēc naudas ieskaitīšanas firmas “Jānis Roze”, SIA kontā

1-3 dienu laikā Latvijas robežās,

1-2 nedēļu laikā jebkurā Eiropas valstī,

2-4 nedēļu laikā jebkurā citā valstī.

Ja vēlaties grāmatas saņemt ātrāk, maksājuma uzdevumu nosūtiet pa faksu 67501565.

Ja izvēlējāties norēķinus ar bankas karti un piegādi ar Latvijas pasta starpniecību, grāmatas saņemsiet

1-3 dienu laikā Latvijas robežās,

1-2 nedēļu laikā jebkurā Eiropas valstī,

2-4 nedēļu laikā jebkurā citā valstī.

Klientam tiek piegādāts paziņojums no konkrētās pasta nodaļas, un  klients konkrētajā pasta nodaļā var saņemt sūtījumu.

Piegādes veids “Kurjerpasts” tiek realizēts uz ārvalstīm.  Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, par pamatu ņemot tiešās izmaksas.

Atliktais pirkums

Ja grāmatas esat pievienojis IEPIRKUMU GROZAM, taču iegādi vēlaties atlikt uz vēlāku laiku, visa informācija tiks saglabāta un nākamajā reizē, pieslēdzoties sistēmai (ievadot lietotājvārdu un paroli), izvēlnē IEPIRKUMU GROZS varat noformēt pirkumu. Varat veikt arī izmaiņas un tad apstiprinat pirkumu. Šī opcija ir pieejama tikai reģistrētajiem lietotājiem.

Lai izietu no sistēmas, nospiediet uz izvēlnes IZIET NO SISTĒMAS, kas atrodama katalogā "MANS INFO".